Preskočiť na obsah
Tomáš Šal

Stavebníctvo

Tomáš Šal

Zemné práce

Obec
Víťazovce
Od roku
2022
IČO
54 847 915

Tomáš Šal

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
067 24 Víťazovce
Na trhu od
23. augusta 2022
IČO
54 847 915
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Podnikanie v číslach

4
roky na trhu
2022
rok vzniku
3
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Tomáš Šal

Tomáš Šal – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Víťazovce. Podniká od 23. augusta 2022.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad prípravné práce k realizácii stavby, dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov a murárstvo.

Základné údaje

Obchodné meno
Tomáš Šal
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
54 847 915
Dátum vzniku
23. augusta 2022
Miesto podnikania
067 24 Víťazovce
Živnostenský register
Okresný úrad Humenné, vložka č. 720-28304
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Tomáš Šal zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Murárstvo

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Tomáš Šal?

Miesto podnikania je v obci 067 24 Víťazovce.

Čím sa Tomáš Šal zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; murárstvo.

Aké je IČO – Tomáš Šal?

IČO je 54 847 915.

Odkedy podniká Tomáš Šal?

Podnikanie začalo 23. augusta 2022. Na trhu pôsobí 4 roky.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Tomáš Šal podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese tomas-sal.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.